داستان ما:

سبز بهار فارس در سال 1383 به واسطه کوشش دکتر عبدالرسول نجیبی تاسیس شد. ما کار خود را با دو نسل تجربه تجارت مواد غذایی آغاز کردیم و با ورود به بازار عمده فروشی ایران، میهمان خانه های بسیاری از هموطنانمان شدیم. سپس با رویکرد ارتقا کمیت ، به بازار حبوبات و انواع ادویه جات نیز وارد شدیم تا با کشف طعم های جدید تنوع را به آشپزخانه های ایرانی بیاوریم. با افتخار اعلام می کنیم امروز سبز بهار نامی آشنا و مورد اعتماد در میان مصرف کنندگان مواد غذایی می باشد.

 

اهداف:

از همان ابتدا هدف از تاسیس شرکت، تامین و در دسترس قرار دادن مواد غذایی اساسی برای خانوار های ایرانی بوده است. کیفیت مواد غذایی پیوسته در دستور کار ما قرار داشته . از آرسنیک برنج گرفته تا خلوص ادویه جات ، فرایند های کنترل کیفی در سبز بهار جز اولویت هاست. به عبارتی ما کیفیت را به عنوان یک وظیفه می دانیم نه مزیت رقابتی.

 

چشم انداز:

بر آنیم  در آینده نزدیک با ارائه محصولات و طعم های تازه ، خانوار های ایرانی را بیش از پیش با تنوع غذایی و فرهنگی ایران آشنا کنیم. رنگارنگ بودن کشورمان بیشتر ما را به سمت عرضه محصولات از جغرافیا های مختلف سوق می دهد . همچنین در همین راستا در حال تحقیق و توسعه محصولات نو از کشور های مختلف می باشیم. چنانچه گویی، کیفیت زندگی بر همین تجربیات استوار است!

 

 

فرهنگ شرکت:

پرسنل ما اولین مشتریان ما هستند. به عبارتی بازاریابی داخلی سرلوحه تفکر در سبز بهار  است. کارکنان، برای ما مشتریان داخلی و بزرگترین سرمایه محسوب می شوند. با رضایت آنان است که ما مطمئن می شویم محصولات  ما می توانند حتی بالاتر از انتظار مشتری ارائه شوند سبز بهار همیشه در جستجوی بهترین افراد است و بر این باوریم که شرکت خوب یعنی پرسنل خوب. هر آنچه ما مدعی آن هستیم بایستی از دورن خانواده سبز بهار آغاز شود. در سبز بهار هر کس مسئول کار خودش است. همین حس مسئولیت پذیری را مشتریان ما نیز تجربه می کنند .

وقتی کسی با ما تجارت می کند هیچ وقت نگران شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت و تعهدات ما نخواهد بود. و این امریست که از داخل سازمان آغاز می شود. برگزاری مراسم های تولد ، خوش آمدگویی، تقدیرات و بدرقه برای پرسنل ، رویداد های جمعی داخلی و خارج از شرکت ،  محیط کار امن و سالم، همکاری و همدلی بین اعضا ، امکان مشاوره رایگان با روانشناس ، همه از فعالیت های درون سازمانی سبز بهار فارس می باشد.

 

 

ارزش ها:

– کیفیت

– مسئولیت پذیری

– تنوع محصول

 

ارزش های کلیدی سبز بهار را تشکیل می دهند.