دانه قهوه‌ سبز عمده و قهوه فوری عمده در تهران با بهترین قیمت

اسـتعلام قیمت قهوه عمده و خریـد قهوه عمده فوری و قهوه خام

چرا قهوه عمده سبزبهار؟
خرید بدون واسطه از واردکننده قهوه

شرکت واردکننده قهوه

تامین قهوه اصل و درجه یک

تامین انواع روبوستا و عربیکا با خاستگاه‌‌های متنوع

قیمت رقابتی قهوه عمده

قهوه درجه یک با بهترین قیمت

تحویل سریع

تحویل سریع و به موقع همه جای ایران

انواع قهوه عمده دان سبز و فوری سبزبهار

قهوه دانه سبز عمده کیسه ای سبزبهار
دانه قهوه سبز عمده کاگویا

تامین انواع روبوستا و عربیکا با خاستگاه‌های اندونزی، اوگاندا، برزیل، کلمبیا، هندوستان و ویتنام

برای خرید عمده و قیمت تماس بگیرید
قهوه فوری عمده سبزبهار

تامین انواع:

Spray Dried , Freeze Dried و Agglomerated Dried

قهوه فوری هندوستان عمده
برای خرید عمده و قیمت تماس بگیرید
سبزبهــــار

ما در سبزبهار همواره در تلاشیم تا محصولاتی به طراوت و اصالت بهار که شایسته سفره ایرانی است برای مشتریان فراهم کنیم. قیمت رقابتی، تحویل سریع، خلوص بالای محصولات و کیفیت درجه یک، نه یک مزیت رقابتی بلکه یک اصل همیشگی در سبزبهار بوده است.
رصد مداوم نظرات، خواسته‌های مشتریان و به روز کردن بسته‌‌بندی‌ها طبق آخرین استانداردها و فناوری‌های روز دنیا با در نظر گرفتن نیاز مشتریان همواره در اولویت برنامه‌های ماست تا خریدی خوشایند داشته باشید. ما به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های واردکننده قهوه در ایران، علاقه داریم همکاری مشترکی با شرکت های پخش و فروشگاه های عمده قهوه و کارگاه های برشته کاری داشته باشیم.

برای خرید عمده قهوه فوری و دان قهوه سبز سبزبهار

تمــاس بگیریـد

برای خرید عمده محصولات سبزبهار

تمــاس بگیریـد

نظرات مشتریان ما
درخواست استعلام قیمت قهوه عمده دان نسبز و قهوه فوری عمده
سوالات متداول

برای خرید عمده دانه سبز و قهوه فوری تناژ بالغا با توجه به نیازی که این زمینه دارید می توانید از وزن های کم تا تناژ بالا روی قهوه عمده سبزبهار حساب کنید. ما چون شرکت واردکننده قهوه در ایران هستیم، بهترین قیمت رقابتی را برای شما خواهیم داشت.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 

مدت زمان ارسال با توجه به شهرستان یا تهران بودن متفاوت است. می توانیم با تماس تلفنی این موارد را هماهنگ کنیم. 

خرید قهوه عمده دانه سبز و قهوه فوری عمده در تهران با بهترین قیمت

 دانه سبز قهوه عمده | قهوه فوری عمده 

دانه سبز قهوه، همان دانه خام قهوه است که در مراحل بعدی به درجات مختلف رست شده و به منظور استفاده در نوشیدنی قهوه به فروش می رود. اگر به دنبال خرید دانه سبز قهوه هستید، همواره به دنبال عالی ترین کیفیت باشید زیرا هرگونه فساد هرچند اندک می تواند روی کیفیت فنجان قهوه نهایی اثرگذار باشد. البته شایان ذکر است که از خود دانه سبز قهوه به دلیل فواید شگفت انگیزی که دارد بصورتهای مختلف از جمله عصاره یا پودر در انواع مکمل های غذایی استفاده می کنند.

دانه قهوه سبز عمده

خواص دانه قهوه سبز 

با توجه به اینکه دانه سبز قهوه هیچگونه فرایند حرارتی را متحمل نشده، از اینرو دارای خواص تغذیه ای بیشتری نسبت به قهوه رست داده شده است. امروزه پودر آن را بصورت دم کرده مورد استفاده قرار می دهند و عصاره قهوه سبز نیز بصورت قرص در داروخانه ها موجود است. با توجه با دارا بودن ترکیبات آنتی اکسیدان، مصرف میزان مناسبی از آن به سلامت بدن کمک می کند. همچنین ذکر شده است که مصرف آن به افرادی که در صدد کاهش وزن هستند نیز کمک می کند.

 

 

نکات خرید دان قهوه سبز عمده و قهوه فوری عمده در تهران

آنچه قهوه تخصصی را از درجات دیگر  قهوه در بازار متمایز می کند، کیفیت آن است. برای اطمینان از تحویل آن در بالاترین کیفیت به مشتریان ، فرآیند دقیقی وجود دارد که هر فرد فعال در کسب و کار قهوه ، باید آن را دنبال کند.

 فارغ از آنکه خرید دانه سبز قهوه چگونه و از چه کانالی صورت می گیرد، ضروری است نسبت به تامین کننده خود اعتماد لازم را داشته باشید. زیرا تامین کننده است که با انتخاب واریته عالی، کشور مناسب، کیفیت و حجم خرید خود، شما را در یک خرید عمده با کیفیت هدایت می کند و با مسئولیت پذیری و دقت عمل لازم در بخش واردات، ریسک های احتمالی خرید شما را به حداقل می رساند. شرکت سبزبهار، دانه سبز قهوه عمده را با بهترین کیفیت و قیمتی رقابتی برای شما تامین می کند. 

قهوه سبز سبزبهار

فاکتورهای کیفی دانه قهوه خام عمده

ارزیابی دانه سبز قهوه در ابتدای فرایند سفارش گذاری اهمیت زیادی دارد، زیرا درجه کیفی و تعداد عیوب آن می تواند بر کیفیت کل فنجان  قهوه نهایی اثر بگذارد. حتی تعداد اندکی دانه قهوه سبز معیوب می تواند به راحتی روی کیفیت اثر منفی داشته باشد. عواملی که بر کیفیت دانه سبز قهوه تأثیر می‌گذارند از مرحله کشت شروع می‌شود و با چیدن، خشک کردن، آسیاب کردن، انبارداری و حمل و نقل ادامه پیدا می کند.

بررسی کیفی دانه های سبز قهوه قبل از خرید معمولاً در آزمایشگاههای کنترل کیفی مراکز رست کردن قهوه انجام می شود.

معمولاً نمونه ای در حجم 350 گرم را نمونه برداری کرده و پارامترهایی همچون: رنگ دانه سبز قهوه، شکل دانه و تعداد دانه های دفرمه و تعداد دانه های فاسد را بررسی می کنند. از آنجائیکه سورتینگ دانه های قهوه سبز،  فرایندی زمانبر است معمولاً از یک فرضیه کلی در این بخش استفاده می کنند: هرچه تعداد دانه های فاسد در پارت نمونه برداری شده کمتر باشد، گرید آن محموله بالاتر و هرچه بیشتر باشد، آن محموله گرید پایین تری دارد.

 در ادامه میزان رطوبت محموله اندازه گیری می شود، بخشی از آن را رست و آسیاب کرده و طعم یک فنجان قهوه از آن را نیز از لحاظ فاکتور های ارگانولیپتیکی مورد ارزیابی قرار می دهند.

قهوه فوری عمده

قهوه فوری عمده با کیفیت  سبزبهار

استفاده از پودر قهوه فوری بدون شک یکی از سریعترین راهکارها برای رفع نیاز شما به قهوه در صبحگاه است، زمانیکه با عجله قصد خروج از منزل را دارید. از طرفی یکی از ضروریات سفر یا بر روی میز کار نیز وجود تعدادی شاسه قهوه فوری است تا حال خوش شما را دو چندان کند. قهوه فوری به فرم پودر یا گرانول به ابعاد و اشکال مختلف در بازار وجود دارد و تنها کاری که شما می کنید اضافه کردن آب جوش به میزان دلخواه است تا یک فنجان قهوه ای با عطر و طعم عالی داشته باشید.

قهوه فوری یا قهوه دمی؟

پقهوه فوری یا قهوه دمی؟ پودر قهوه فوری یک جایگزین مناسب برای قهوه دمی محسوب میشود، ولی واقعاً چه تفاوت هایی با هم دارند؟ بهتر است بدانید ارزش بازار قهوه فوری در سال 2022 حدود 116 میلیارد دلار برآورد شده است که رقمی تامل بر انگیز است. قهوه فوری از دانه‌های قهوه، رست داده شده به دست می آید. به گونه ای که آروما و عطر و طعم آن را بصورت محلول درآورده و تغلیظ می کنند، سپس در فرآیند خشک کردن انجمادی(freeze drying) یا خشک کردن پاششی (spray drying) به اشکال مختلف گرانولی درمی آورند. این بدان معناست که قهوه آماده شده از قهوه فوری همان طعم قهوه را دارد، اما پودری است که در آب داغ حل می شود و به سرعت به قهوه تبدیل می شود. در حالی است که قهوه های رست شده و آسیاب شده قابلیت انحلال در آب را نداشته و اگر به فنجان حاوی آب داغ اضافه شوند بصورت لرد در ته فنجان باقی می مانند.

قهوه های دمی، طعم قوی تر، عطر و بوی تازگی و در کل حس دهانی مطلوبتری نسبت به قهوه های فوری دارند. از لحاظ میزان کافئین نیز قهوه های دمی کافئین بیشتری دارند. با توجه به اینکه قهوه های فوری عمدتاً از دانه های قهوه ربوستا تولید می شوند، از اینرو پروفایل طعمی متنوعی ندارند. مدت زمان ماندگاری قهوه فوری از دانه های قهوه رست شده بالاتر است، حتی می توان بسته های حاوی قهوه فوری را پلمپ شده را سالها نگهداری کرد.

سبزبهار؛ شرکت واردکننده قهوه عمده

سبزبهار فارس یکی از بزرگترین واردکنندگان قهوه در کشور است و شما می توانید با خیال راحت به ما اعتماد کنید. اگر بدنبال واردکننده قهوه سبز و قهوه فوری هستید، می توانید روی کمک ما حساب کنید. برای مشاوره رایگان برای خرید تخصصی قهوه با ما تماس بگیرید. 

کارشناسان شرکت سبز بهار، شما را در انتخاب قهوه فوری عمده و دانه سبز قهوه با کیفیتی عالی و قیمتی رقابتی همراهی می کنند.

X