بادام زمینی عمده در تهران با بهترین قیمت

اسـتعلام قیمت و خرید بادام زمینی عمده

چرا بادام‌زمینی عمده سبزبهار؟
خرید بدون واسطه

واردات مستقیم انواع بادام زمینی

تامین بادام‌‌زمینی باکیفیت عمده

تامین انواع بادام‌زمینی باپوست، بدون‌پوست و اسپلیت

قیمت رقابتی

بادام زمینی درجه یک با بهترین قیمت

تحویل سریع

تحویل سریع و به موقع همه جای ایران

Previous slide
Next slide
انواع بادام‌زمینی عمده
بادام زمینی هندی عمده
بادام‌زمینی باپوست طاها

تامین از مبدا هند، چین، برزیل و …

برای خرید عمده و قیمت تماس بگیرید
بادام زمینی عمده سبزبهار
بادام‌زمینی بدون‌پوست طاها

تامین از مبدا هند، چین، برزیل و …

برای خرید عمده و قیمت تماس بگیرید
بادام زمینی اسپلیت سبزبهار
بادام‌زمینی اسپلیت طاها

تامین از مبدا هند، چین، برزیل و …

برای خرید عمده و قیمت تماس بگیرید
سبزبهــــار

ما در سبزبهار همواره در تلاشیم تا محصولاتی به طراوت و اصالت بهار که شایسته سفره ایرانی است برای مشتریان فراهم کنیم. قیمت رقابتی، تحویل سریع، خلوص بالای محصولات و کیفیت درجه یک، نه یک مزیت رقابتی بلکه یک اصل همیشگی در سبزبهار بوده است.
رصد مداوم نظرات، خواسته‌های مشتریان و به روز کردن بسته‌‌بندی‌ها طبق آخرین استانداردها و فناوری‌های روز دنیا با در نظر گرفتن نیاز مشتریان همواره در اولویت برنامه‌های ماست تا خریدی خوشایند داشته باشید.

برای خرید عمده بادام زمینی سبزبهار

تمــاس بگیریـد

برای خرید عمده بادام زمینی سبزبهار

تمــاس بگیریـد

نظرات مشتریان ما
درخواست استعلام قیمت بادام زمینی عمده
سوالات متداول

برای اطلاع از حداقل سفارش و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. 

با توجه به شهرستان یا تهران بودن مقصد بارگیری زمان ارسال متفاوت است. برای مشاوره و راهنمایی با ما تماس بگیرید. 

خرید بادام زمینی عمده در تهران با بهترین قیمت

تاریخچه کشت بادام زمینی به امربکای جنوبی باز می گردد، تمدن اینکا در پرو اولین مردمانی بودند که بادام زمینی را مورد استفاده قرار داده و از آن در مراسم های دینی خود استفاده می کردند و امروزه هندوستان بعنوان دومین کشور تولید بادام زمینی، سالانه 7.1 میلیون تن مربع، بادام زمینی تولید می کند. بادام زمینی غنی از پروتئین، روغن و فیبر است. جدا از بحث استخراج روغن، این محصول به طور گسترده ای برای تولید کره بادام زمینی، شیرینی ها، انواع اسنک، در فرمولاسیون محصولات گوشتی، سوپ ها و دسرها  و همچنین بعنوان تنقلات، به شکل بادام زمینی بوداده استفاده می شود.

بادام زمینی عمده

 خواص بادام زمینی

تحقیقات اخیر نشان داده است که بادام زمینی منبع عالی ترکیباتی مانند اسیدهای فنولیک، فلاونوئیدها و فیتواسترول ها است که مانع از جذب کلسترول از رژیم غذایی می شود. از طرفی حاوی 20 نوع اسیدآمینه بوده و بیشترین مقدار آرژنین را داراست. این ترکیبات بیواکتیو دارای خاصیت جلوگیری کنندگی از بیماری ها و جوانسازی دارند.

کاربرد بادام زمینی عمده

بادام زمینی موارد مصرف زیادی دارد. آن را می توان به صورت خام مصرف کرد، در فرمولاسیون محصولات غذایی، آرایشی، در صنعت داروسازی و نیز نساجی استفاده کرد. امروزه کره بادام زمینی بطور گسترده در سفره خانواده مورد استفاده قرار می گیرد و نیز شیرینی های معروفی از بادام زمینی تهیه می شوند.

بادام زمینی عمده، معمولاً بصورت آب پز یا بو داده آماده سازی شده و ب عنوان اسنک در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. از واریته روغنی آن برای تولید روغن خوراکی با نقطه دود بالا استفاده می شود.

 

مزایای خرید بادام زمینی عمده

کشاورزان و تولید کنندگان متعددی در سراسر جهان، تخصص در کشت بادام زمینی دارند و با توجه به نیاز بازار انواعی از بادام زمینی با میزان روغن، طعم، اندازه، شکل متفاوت و مقاوم به بیماری های مربوط به آن محصول را تولید کرده و به بازار عرضه می کنند. از اینرو کارخانجات  و صنایع داخلی کشور می توانند با در ارتباط بودن با یک تامین کننده معتبر و با در اختیار گذاشتن شاخص مورد نیاز خود، انتخاب بادام زمینی عمده را با همراهی کارشناسان متخصص با اطمینان خاطر بیشتری انجام دهند.

از طرفی خرید بصورت عمده، کمک به کاهش هزینه های نقل و انتقال محصول و همچنین صرفه جویی در تعداد سفارش گذاری می شود. امروزه خرید آنلاین نیز بستر بسیار مناسبی برای یافتن محصول مناسب و سفارش گذاری در کوتاهترین زمان ممکن شده است. کارشناسان گروه سبزبهار شما را در سفارش گذاری هرچه آسانتر انواع خشکبار همراهی خواهند کرد.

نکات مهم در حمل و نقل و انبارش بادام زمینی فله

بادام زمینی در طول رشد و نگهداری در معرض آلودگی می باشد. نگهداری بادام زمینی فله در شرایط نامناسب باعث فعالیت قارچی به نام آسپرژیلوس فلاوس شده و منجر به تولید سم آفلانتوکسین می شود که ماده ای سرطان زا و خطرناک است.

حمل و نقل و انبارش بادام زمینی عمده باید در کیسه های عاری از هرگونه آلودگی صورت گیرد و رطوبت انبار نگهداری زیر 10% تنظیم گردد.

به دلیل میزان بالای پروتئین موجود در بادام زمینی، هر گونه رطوبت می تواند منجر به لاستیکی شدن بافت آن و در نهایت فساد آن شود. از  نشانه های فساد در بادام زمینی های فله می تواند به بوی نامطبوع، لزج شدن بافت محصول، گرم شدن محصول و در نهایت کپک زدگی اشاره کرد.

X